Acil Servis

Acil Servis

Uzman hekimler ile 7 gün 24 saat acil sağlık ve ambulans hizmeti verilen hastanemizin acil servisinde erişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri desteği sayesinde travma, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, ortopedi, beyin cerrahisi, genel cerrahi, kadın hastalıkları, doğum ve pediatri gibi branşlarda ve tüm acil durumlarda hasta kabulü yapılmaktadır.
Acil bakıma ihtiyaç duyan hastaneye gelen hastalara tıbbi ve cerrahi bakım sağlanmasından sorumlu olan acil serviste, bir doktor veya doktor ve hemşire ekibi sizinle ilgilenecektir. Röntgen, kan testi ve başka testler yapılabilir ve yapılan tüm testlerin sonuçlarını beklemeniz gerekir.
Bu arada, olabildiğince rahat olmanız için tüm koşullar temin edilir. Durumunuz değişirse derhal doktorunuz veya hemşireniz müdahil olur.
Primer tedavi, cerrahi müdahale, dahili müdahale, CPR, dekontaminasyon ve gözlem odalarında hizmet verilmekte olup, aynı anda çok sayıda hasta başvurusu olduğunda hastaların triaj alanında Sağlık Bakanlığının ilgili mevzuatı doğrultusunda ilk değerlendirmesi yapılarak kırmızı, sarı ve yeşil olmak üzere gruplandırma uygulanmaktadır. Böylece öncelik sırasına göre muayene ve tedavileri sağlanmaktadır.

Acil Servis Doktorları

HEMEN RANDEVU AL

Hızlı randevu formunu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.   

2

HASTANE

126

UZMAN DOKTOR

1200+

PERSONEL

45

TIBBİ BİRİM

500000+

YILLIK HASTA SAYISI

X