Acil Servis

Acil Servis

Uzman hekimler ile 7 gün 24 saat acil sağlık ve ambulans hizmeti verilen hastanemizin acil servisinde erişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri desteği sayesinde travma, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, ortopedi, beyin cerrahisi, genel cerrahi, kadın hastalıkları, doğum ve pediatri gibi branşlarda ve tüm acil durumlarda hasta kabulü yapılmaktadır.
Acil bakıma ihtiyaç duyan hastaneye gelen hastalara tıbbi ve cerrahi bakım sağlanmasından sorumlu olan acil serviste, bir doktor veya doktor ve hemşire ekibi sizinle ilgilenecektir. Röntgen, kan testi ve başka testler yapılabilir ve yapılan tüm testlerin sonuçlarını beklemeniz gerekir.
Bu arada, olabildiğince rahat olmanız için tüm koşullar temin edilir. Durumunuz değişirse derhal doktorunuz veya hemşireniz müdahil olur.
Primer tedavi, cerrahi müdahale, dahili müdahale, CPR, dekontaminasyon ve gözlem odalarında hizmet verilmekte olup, aynı anda çok sayıda hasta başvurusu olduğunda hastaların triaj alanında Sağlık Bakanlığının ilgili mevzuatı doğrultusunda ilk değerlendirmesi yapılarak kırmızı, sarı ve yeşil olmak üzere gruplandırma uygulanmaktadır. Böylece öncelik sırasına göre muayene ve tedavileri sağlanmaktadır.

Acil Servis Doktorları

HEMEN RANDEVU AL

  Hızlı randevu formunu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.   

  2

  HASTANE

  126

  UZMAN DOKTOR

  1200+

  PERSONEL

  45

  TIBBİ BİRİM

  500000+

  YILLIK HASTA SAYISI

  Acil Servis

  Reyap Hastanesi İstanbul olarak Acil Servis ve Ambulans Hizmetlerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.
  Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri beklenmeyen durumlarda oluşan sağlık sorunlarınızda uzman sağlık kadromuz tıbbi araç ve gereçlerle durumunuzu değerlendirmekte, ilk yardım, temel ve ileri yaşam desteği hizmeti sunmaktadır.
  Hastanemizde tüm acil durumlarda her yaş grubundan hasta kabulü yapılmaktadır.
  Hastanemizin her bölümünde olduğu gibi acil servisimizde de tüm tıbbi işlemler sırasında hasta mahremiyeti, tıbbi etik kuralları ve hasta hakları ilkelerine titizlikle uyulmaktadır.
  Acil Servisimizde acil laboratuvar, röntgen, 9 adet müşahede yatağı, 2 doktor odası, bekleme salonu, güvenlik, ambulans mevcuttur.
  Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı hekimlerimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedirler.
  Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz gece yarısı saat 24:00’e kadar hizmetinizdedir.

  Acil Servis Doktorları

  HEMEN RANDEVU AL

   Hızlı randevu formunu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.  

   2

   HASTANE

   126

   UZMAN DOKTOR

   1200+

   PERSONEL

   45

   TIBBİ BİRİM

   500000+

   YILLIK HASTA SAYISI

   X