Pentero 900 Mikroskobu

Pentero 900 Mikroskobu

Pentero 900, beyin ve omurga cerrahisinde kullanılan bir mikroskoptur.
Bu mikroskop sayesinde cerrah, hastalıklı doku, vasküler sistemler ve kan akışı dinamiklerinin gelişmiş görselleştirmesini görür ve tümör veya beyin damar ameliyatlarında operasyonu güvenle gerçekleştirir.
Beyin ameliyatlarının başarısını artıran ve operasyona bağlı gelişen komplikasyon ihtimalini düşüren Pentero 900, hastanemizde bulunmaktadır.
Beyin Tümörlerinin Tedavisinde Yeni Bir Yöntem: Floresan Rehberliğinde Cerrahi
Beyin tümörlerinin tedavisi cerrahidir. Hem iyi huylu hem kötü huylu tümörlerde tedavinin en önemli aşaması ameliyattır. Ameliyatta alınan parçanın laboratuvarda tahlili yapılmakta patolojik olarak tanısı netleşmektedir.
Beyin tümörü cerrahisinde en büyük zorluk tümör dokusunun normal dokudan ayırmanın normal cerrahi mikroskopla zor olmasıdır.
Son yıllarda geliştirilen yüksek teknolojili özel ışık filtreli (Yellow 560) cerrahi mikroskopla (OPMI PENTERO 900 ZEİSS) floresan ile boyanmış tümör dokusunun kolaylıkla ayırt edilerek tümörün en az hasarla çıkarılmasını sağlar.
Tümör ameliyatları dışında, beyin damar hastalıklarının ameliyatlarında da ameliyat sırasında hastaya damardan verilen özel madde sayesinde mikroskobumuzun filtresi ayarlanarak beynin damarlarını gösterebilmekte, yani beyin damar anjiyografisi yapabilmektedir. Bu sayede henüz ameliyat bitmeden beynin damarsal ağı görülebilmektedir.
Reyap Hastanesi, Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan sayılı merkezlerden biridir.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

  Hızlı randevu formu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.    

  2

  HASTANE

  126

  UZMAN DOKTOR

  1200+

  PERSONEL

  45

  TIBBİ BİRİM

  500000+

  YILLIK HASTA SAYISI

  X